Klaipėdos liberalų įvertinimas

Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis, Vilniuje įvyko šeštasis, lig šiol pats didžiausias Liberalų sąjūdžio suvažiavimas. Liberalai nusprendė, kam patikėti partijos vairą, suformavo naują partijos politinę komandą, kuri ateinančius dvejus metus dirbs svarbiausiose partijos institucijose.

Klaipėdos liberalai pagal slapto balsavimo rezultatus yra aukštai vertinami ir sulaukė didelio palaikymo. 

Eligijus Masiulis perrinktas Liberalų sąjūdžio pirmininku – kovoje dėl partijos pirmininko pozicijos E. Masiulis, surinkęs 441 rinkimuose dalyvavusių partijos narių balsų, laimėjo prieš O. Balžekienę (69). Patvirtinti partijos pirmininko pavaduotojai, kuriais tapo Ona Balžekienė, Algis Kašėta, Mindaugas Lapinskas Rimantas Mikaitis, Remigijus Šimašius, Arūnas Štaras. Pirmojo pavaduotojo pareigas ir toliau eis Gintaras Steponavičius.

Valdyba

Rinkimų rezultatus matote žemiau esančioje lentelėje. Juoda spalva paryškinti naujos valdybos nariai.

Kandidatas

Skyrius

Balsų skaičius

Eugenijus Gentvilas

Klaipėdos m.

367

Remigijus Šimašius

Vilniaus Senamiesčio

297

Gintaras Steponavičius

Vilniaus Lazdynų

291

Petras Auštrevičius

Vilniaus Senamiesčio

277

Vytautas Grubliauskas

Klaipėdos m.

275

Jonas Katinas

Panevėžio r.

269

Algis Kašėta

Varėnos

236

Mindaugas Lapinskas

Vilniaus Lazdynų

236

Rimantas Mikaitis

Kauno m.

231

Marijus Kaukėnas

Utenos

229

Marcijonas Urmonas

Joniškio

224

Arūnas Štaras

Vilniaus Senamiesčio

222

Raimondas Imbrasas

Vilniaus Fabijoniškių

204

Ona Balžekienė

Kauno m.

202

Artūras Šulcas

Klaipėdos m.

202

Šarūnas Gustainis

Vilniaus Žirmūnų

201

Alina Velykienė

Klaipėdos m.

185

Vidmantas Martikonis

Vilniaus Naujamiesčio

161

Jonas Kazys Dzirmeika

Kalvarijos

153

Artūras Kiltinavičius

Šilalės

151

Marytė Gudonytė

Birštono

145

Ilona Grigaravičienė

Vilniaus Karoliniškių

139

Julius Tomas Žulkus

Palangos

139

Gintaras Šileikis

Panevėžio m.

134

Raimundas Povilonis

Panevėžio m.

133

Dalia Kuodytė

Vilniaus Lazdynų

131

Erikas Tamašauskas

Kauno m.

131

Dainius Kižauskas

Jonavos

123

Virgilijus Eidimtas

Mažeikių

117

Linas Stankus

Tauragės

116

Lukas Bubulas

Vilniaus Justiniškių

103

Eimutis Židanavičius

Palangos

101

Modestas Chmieliauskas

Vilniaus Fabijoniškių

97

Irena Turkevičienė

Vilniaus Naujamiesčio

96

Vincas Jurgutis

Vilniaus Fabijoniškių

92

Linas Kvedaravičius

Vilniaus Lazdynų

89

Regimantas Leikauskas

Vilniaus Šeškinės

87

Vydutis Šereika

Vilniaus Senamiesčio

87

Gintautas Krilavičius

Kauno r.

71

Tomas Vaitkevičius

Vilniaus Fabijoniškių

68

Nikolajus Lysenkovas

Varėnos

65

Audrius Vaišvila

Klaipėdos m.

61

Mindaugas Vidugiris

Vilniaus Lazdynų

59

Eduardas Pabarčius

Vilniaus Antakalnio

58

Tomas Karpavičius

Vilniaus Žirmūnų

33

Mindaugas Ažusienis

Vilniaus Fabijoniškių

31

Danutė Putnaitė Gerojimė

Vilniaus r.

31

Gediminas Navaitis

Vilniaus Žirmūnų

29

Karolina Aleksandra Lukaševičiūtė

Vilniaus Žirmūnų

28

Sigitas Šliažas

Kauno m.

26

Benediktas Krasniauskas

Vilniaus Fabijoniškių

12

 
 

VI Suvažiavime išrinkti ir patvirtinti etikos bei kontrolės komisijų nariai. Rinkimų rezultatus matote žemiau esančioje lentelėje. Juoda spalva paryškinti išrinkti nariai.

Etikos komisijos rinkimų rezultatai

Kandidatas

Skyrius

balsai

Algirdas Gricius

Vilniaus Antakalnio

284

Regina Rozenblat

Klaipėdos m.

284

Audrius Endzinas

Šilutės

257

Gitana Kazlauskienė

Panevėžio r.

251

Vytautas Žemgulis

Kėdainių

249

Daiva Pečionė

Utenos

225

Gitana Butrimienė

Kauno m.

222

Valdas Petkevičius

Mažeikių

204

Sigita Naujokaitė

Šilalės

200

Jūratė Leleivaitė

Vilniaus r.

191

Rima Semėnienė

Utenos

191

Ramūnas Masilionis

Panevėžio m.

189

Linas Česnulis

Joniškio

184

Simonas Girdzijauskas

Vilniaus Fabijoniškių

163

Violeta Raslanienė

Vilniaus Naujamiesčio

160

Jolanta Jurgaitienė

Vilniaus Naujamiesčio

155

Diana Zviedrienė

Vilniaus Lazdynų

152

Diana Obelienienė

Kauno m.

151

Dalia Domanskienė

Vilniaus Justiniškių

150

Irmantas Balsys

Vilniaus Karoliniškių

145

Romanas Sedlickas

Vilniaus Senamiesčio

141

Vytautas Danilevičius

Vilniaus Fabijoniškių

131

Vladas Sadauskas

Vilniaus Šeškinės

125

Remigijus Gineitis

Vilniaus Fabijoniškių

101

Gerardas Aidigintas Jurkonis

Vilniaus Senamiesčio

92

Saulius Talačka

Vilniaus Šeškinės

91

Skaistė Serepinaitė

Vilniaus Naujosios Vilnios

85

Vilija Gucevičiūtė

Vilniaus Žirmūnų

83

Vaidotas Ilgius

Vilniaus Žirmūnų

81

Rita Baltaduonytė-Leonienė

Vilniaus Fabijoniškių

74

Domas Jurevičius

Vilniaus Žirmūnų

65

Narimantas Šedys

Vilniaus Žirmūnų

50

 
   


Kontrolės komisijos rinkimų rezultatai

Kandidatas

Skyrius

 

Živilė Kristutienė

Klaipėdos m.

267

Edgaras Chlebopaševas

Kauno m.

219

Darius Grigonis

Panevėžio m.

207

Dalia Gaidamavičiūtė Apulskė

Vilniaus Antakalnio

205

Irma Umbrasaitė

Utenos

193

Martynas Kalvaitis

Vilniaus Šeškinės

184

Linas Šneideris

Vilniaus Žirmūnų

167

Daiva Juodelienė

Panevėžio r.

160

Modestas Petraitis

Tauragės

154

Marius Neverauskas

Kauno m.

148

Aleksandras Toropčinas

Vilniaus Karoliniškių

139

Lina Astrauskienė

Kėdainių

135

Greta Meškauskienė

Birštono

134

Aušra Šilinskienė

Mažeikių

123

Irina Bušauskienė

Vilniaus Justiniškių

105

Eugenijus Butkus

Joniškio

104

Tomas Minkauskas

Vilniaus Senamiesčio

97

Jonas Balčiūnas

Kauno m.

93

Liuturas Indriuška

Šilutės

88

Germanas Šamrickis

Vilniaus Šeškinės

73

Sergėjus Volkovas

Vilniaus Antakalnio

69

Edita Kuznecovienė

Vilniaus Lazdynų

68

Gintautas Piragius

Vilniaus Žirmūnų

53

Simas Stašenis

Vilniaus Žirmūnų

51

Paulius Rimavičius

Vilniaus Fabijoniškių

46

Julius Piepalius

Vilniaus Fabijoniškių

29

 
   

 

 

 

Komentarai

koment.