Pirmajame Liberalų sąjūdžio valdybos posėdyje veiklos sritimis pasiskirstė pirmininkės pavaduotojai

Pirmą kartą į posėdį susirinkusiai neseniai vykusiame Suvažiavime išrinktai naujajai Liberalų sąjūdžio valdybai partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pristatė aštuonias veiklos sritis, kurias partijoje koordinuos jos pavaduotojai.

„Partijos narių išreikštas pasitikėjimas manimi sukūrė pagrindą tolimesniam darbui kartu su naujai išrinkta valdyba bei mano pasirinktais pavaduotojais. Visi kartu aptarėme, kurios sritys kuriems žmonėms yra aktualiausios ir labiausiai domina, tad nersime į darbus su naujai suformuotomis ambicijomis Liberalų sąjūdžiui. Turime vienerius metus – trumpą laiką – iki Seimo rinkimų, tačiau esu tikra, kad taip pat turime itin palankias galimybes ir gerą startinę poziciją. Vieni pavaduotojai – sukaupę solidžią patirtį, kiti – turi didelius norus liberalus vesti į puikius rinkimų rezultatus ir įgyvendinti reikšmingus mūsų planus“, – pavaduotojų komandą solidžiai vertina Liberalų sąjūdžio pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen.

  • Pasirengimą 2020 m. Seimo rinkimams ir programos rengimą koordinuos Kauno mero patarėjas Simonas Kairys ir Seimo narys Simonas Gentvilas.
  • Partijos komitetų, laikinųjų grupių veiklą ir partijos santykius su frakcija Seime koordinuos parlamentaras S. Gentvilas.
  • Darbą su regionų koordinacinėmis tarybomis prižiūrės Plungės r. meras Audrius Klišonis.
  • Darbu su jaunimu ir tarptautiniais ryšiais rūpinsis Tauragės r. meras Dovydas Kaminskas.
  • Partijos biudžetu, finansų vadyba ir kontrole rūpinsis Joniškio r. meras Vitalijus Gailius ir S. Kairys.
  • Už naujų narių pritraukimą, karjeros programos ir motyvacinių priemonių rengimą bus atsakinga Vilniaus skyriaus narė Orinta Omelytė.
  • Darbu su partijos skyriais, jų atkūrimu ir veiklos aktyvinimu rūpinsis Trakų r. merė ir partijos pirmininkės pirmoji pavaduotoja Edita Rudelienė ir Neringos savivaldybės tarybos narys ir opozicijos lyderis Andrius Bagdonas.
  • Partijos sekretoriato veiklą ir teisinės gynybos klausimus koordinuos E. Rudelienė ir V. Gailius.

Atsakinguoju sekretoriumi paskirtas Dainius Petravičius, kuris iki šiol atsakingojo sekretoriaus pareigas ėjo laikinai.

71814186_10157758885854445_4740379598145978368_o

Komentarai

koment.