DSC_6535 DSC_6504 simonaviciute (1) VZ
 VYTAUTAS GRUBLIAUSKAS  ARTŪRAS ŠULCAS JUDITA SIMONAVIČIŪTĖ VAIDA ŽVIKIENĖ
 MERAS  VICEMERAS VICEMERĖ  FRAKCIJOS PIRMININKĖ
Tel. (8~46) 39 60 01, 41 00 10 Tel. (8~616) 51 426

Tel (8~616) 51 425

Tel. (8~655) 67959
Vytautas.Grubliauskas@klaipeda.lt        Arturas.Sulcas@klaipeda.lt

Judita.Simonaviciute@klaipeda.lt

Vaida.Zvikiene@klaipeda.lt
DOF_5617-2 DSC_5021 DSC_3721 DSC_4076 vert
 AUDRIUS VAIŠVILA  LINA SKRUPSKELIENĖ VIDMANTAS PLEČKAITIS ALGIRDAS GRUBLYS
 Tel. (8~699) 40 750 Tel. (8~620) 13 365 Tel. (8~687) 52 827 Tel. (8~607) 46 222
 Audrius.Vaisvila@klaipeda.lt Lina.Skrupskeliene@klaipeda.lt Vidmantas.Pleckaitis@klaipeda.lt  Algirdas.Grublys@klaipeda.lt
 DOF_1413  DSC_3928 DOF_1323 GM8R1194
VYGANTAS VAREIKIS  SAULIUS LIEKIS           ARVYDAS CESIULIS  JURGITA CHOROMANSKYTĖ
Tel. (8~687) 71 876 (8~681) 13222 (8~671) 11811
Vygantas.Vareikis@klaipeda.lt Saulius.Liekis@klaipeda.lt Arvydas.Cesiulis@klaipeda.lt Jurgita.Choromanskyte@klaipeda.lt
DSC_3702  Elida rinkimu foto M.Vitkaus 13
SAULIUS BUDINAS  ELIDA MANTULOVA  MODESTAS VITKUS
ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS  ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA  TARYBOS SEKRETORIUS
 Saulius.Budinas@klaipeda.lt Elida.Mantulova@klaipeda.lt  Modestas.Vitkus@klaipeda.lt