Mano kelias

Būk realistas – siek neįmanomo!
Manau, kad visada reikia turėti aukštas ambicijas ir konkretų planą, kaip tai pasiekti. Ypač šiandien tai aktualu Klaipėdai – miegančiai gražuolei, kurią metas pabudinti. Mūsų miestui jau seniai reikia pokyčių bangos, naujų drąsių vizijų ir paprastos, bet nuoširdžios meilės. Sakoma, kad tamsiausia valandabūna prieš aušrą.

Esu visa širdimi klaipėdietis ir tuo didžiuojuosi. Šis miestas – mano meilės,mano šeimos, mano darbų ir vilčių uostas. Gerai pažįstu kiekvieną miesto kampą. Man svarbu, kad visiems čia būtų gera, jauku, patogu, kad visi čia tilptų ir būtų laimingi. Klaipėda turi lygiuotis ne tik į Vilnių ar Kauną, Klaipėda turi būti aukštas ambicijas turintis ir drąsius tikslus realizuojantis aktyvių ir kūrybingų žmonių uostamiestis. Jo ateitis mūsų – Klaipėdiečių rankose!

Esu matęs ir išbandęs daug: 1994 metais atidariau pirmąją uostamiestyje privačią savitarnos parduotuvę „Sabina“, 1998 metais pasinėriau į pramogų verslą ir į Klaipėdą atvežiau boulingą – įsteigiau pirmą mieste boulingo centrą „Smūgis“, 2010 m. laimėjau konkursą ir penkerius metus vadovavau valstybės įmonės „Regitra“ Klaipėdos filialui. Vis dėlto prasmingiausia ir nuoširdžiausia mano darbo ir gyvenimo dalis – atiduota Klaipėdai. Nuo 2004 metų esu miesto Tarybos narys, o didžiausias iššūkis gyvenime buvo dirbti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriumi 2015-2018 metais. Ši pareigybė suteikė galimybę keisti, plėtoti, gražinti Klaipėdą. Mūsų uostamiesčio problemos man gerai žinomos. Kasdien, kaip miesto Tarybos narys prisidedu prie siekių padaryti mylimą miestą dar jaukesnį ir patrauklesnį.

Matau, ko reikia mūsų Klaipėdai, ir žinau, kaip tai padaryti. Esu atkaklus ir užsispyręs. Nėra neįveikiamų miesto problemų, reikia tik susikaupimo ir ryžto veikti, todėl kandidatuoju į Klaipėdos miesto merus.

Mūsų rytdienos Klaipėda – BUNDANTI KLAIPĖDA!